فود کورت و کافی شاپ

فودکورت و کافی شاپ اطلس، فرصتی را ایجاد خواهند کرد تا مشتریان، به استراحت پرداخته و از طیف وسیعی از غذا و نوشیدنی‌ها در فضایی آرام و دلنشین لذت ببرند.

نگارخانه

جایگاه والای هنر نزد ایرانیان همواره و در طول قرن‌های متمادی پابرجا و ارزشمند بوده است. نگارخانه اطلس با رویکرد حمایت از هنر و گسترش آن در مناطق کم برخوردار طراحی و احداث گردیده است. در این نگارخانه علاوه بر عرضه آثار هنری هنرمندان داخلی و خارجی، برای اولین بار برگزاری حراج آثار فاخر هنری نیز پیش بینی شده که می‌تواند نقطه عطفی در فضای هنری مشهد مقدس باشد.

سینما

پردیس سینمایی اطلس، متشکل از سالن‌های حرفه‌ای متعدد و با برخورداری از مدرن ترین امکانات روز دنیا، بی‌تردید یکی از سینماهای برتر کشور قلمداد شده و تلاش دارد تا با اکران برترین فیلم‌های سینمای ایران و جهان در محیطی در خور شان علاقه مندان به بهترین شکل پاسخگوی نیاز رو به رشد آنها باشد.

بانک

بزرگ بازار اطلس با همکاری بانک انصار، خدمات بانکی کاملی را به مشتریان خود ارائه می‌کند. در این شعبه مشتریان می‌توانند مجموعه‌ای از خدمات بانکی شامل خدمات ریالی، ارزی، کارت بانک و موارد بسیار دیگری را دریافت نمایند.

بیمه

بزرگ بازار اطلس تمام تلاش خود را جهت ایجاد آرامش و امنیت برای مشتریان به کار بسته است و در همین راستا، خدمات نوین بیمه‌ای برای ارائه به مشتریان محترم اعم از فروشندگان و خریداران پیش بینی گردیده است.

دفتر خدمات مسافرتی

در بزرگ بازار اطلس می‌توانید تمام خدمات مسافرتی مورد نیاز خود را با صرف کمترین زمان ممکن و مناسب‌ترین هزینه به انجام برسانید.

دفتر خدمات ارتباطی

برای انجام خدمات پستی، تلفن همراه و پیگیری امور مربوط به سایر ارگان‌های خدماتی دفتر خدمات ارتباطی در بزرگ بازار اطلس پیش بینی شده تا این دغدغه را نیز برای مشتریان خود به خوبی مرتفع کرده باشد

پارکینگ

در بزرگ بازار اطلس، بیش از سی هزار متر مربع پارکینگ طبقاتی هوشمند با دسترسی به طبقات تجاری و امکانات تفریحی مجموعه وجود دارد. امکانی که امنیت و آسایش خاطر مشتریان را به همراه خواهد داشت.
مشهد - بزرگراه شهید کلانتری - میدان حافظ
051-33001
ساعت کار مجتمع ۹ الی ۲۳